Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?

Postautor: alinasobol » 24 paź 2016, 12:57

Witam. W ostatnim czasie niemało słyszy się o wyjazdach do Niemiec jako opiekunki do dzieci czy też ludzi starszych. Interesuje mnie taka robota, bo posiadam istotne doświadczenie w tym zawodzie. Niemniej jednak zastanawiam się czy należałoby wyjechać. Jak wygląda kwestia zarobków oraz czy taki wyjazd jest bezpieczny? Spotkałam się z wieloma ofertami pracy jako opiekunka Niemcy http://betreuerin.com.pl , jednakowoż również opiniami na ten temat - w większości pozytywnymi. Mimo to zastanawiam się czy są one autentyczne. Intrygują mnie odpowiedzi od ludzi, które przeżyły już taki wyjazd.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?

Postautor: tolek1980 » 24 paź 2016, 13:07

Cześć, osobiście korzystałam z takiej wyjazdowej pracy już kilkukrotnie. Potwierdzam, że taka robota jak opiekunka Niemcy jest poprawnie wynagradzana. Na ogół możesz zarobić nawet parę razy więcej niż w kraju. Do Twoich zadań przynależą rozmaite czynności, bo każda oferta jest inna. Możesz, w związku z tym wybrać taką, która najbardziej Ci pasuje. W większości wypadków pozostaje też trochę wolnego czasu, w którym masz możliwość robić co chcesz. Praca ta jest pewna. Musisz uważać niemniej jednak na oszustów, w takim razie poprawniej korzystaj ze wypróbowanych ofert.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość