Czy kominiarz może się reklamować na portalach internetowych?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz może się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Witam - jestem kominiarzem starej daty. W zawodzie działam już wiele lat czasu. Obecnie przybywa nowych zakładów kominiarskich z młodymi kominiarzami, którzy mają lepsze pojęcie o nowych technologiach. Ja słabo się w tym temacie orientuje. Tak, więc chciałbym was spytać, czy firma kominiarska jest w stanie promować się w wyszukiwarce internetowej. Czy taka forma promocji będzie dobra i da zamierzone rezultaty. Działam w niewielkim powiecie i jest wiele osób mojego pokroju, którzy z komputerem mają mało wspólnego. Proszę was o radę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz może się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Dzień dobry. Faktycznie należysz do ludzi starej daty. Dlaczego kominiarz nie mógłby się promować w Internecie. Żadne prawo wam tego nie zabrania. Wiele osób z twojej branży wybrało taki rodzaj reklamy: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tego nie żałują. Teraz większość osób szuka firm w wyszukiwarce. Nie ma cię tam to nie istniejesz. Dlatego już teraz powinieneś pomyśleć o zbudowaniu strony WWW i rozpoczęciu jej promocji. Dopóki jej nie posiadasz to powinieneś dodać ogłoszenie do tego typu portali jak w odnośniku, który dodałem wyżej. Zawsze to już jakiś początek. Tego typu forma reklamy jest zazwyczaj bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość