Jak można promować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Cześć, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł w mojej opinii bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że jest popyt. Ale posiadam bardzo duży kłopot z dotarciem do nowych klientów. Link do witryny internetowej to i prezentuje się okazale, lecz nie mam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Proszę o pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć iż obserwowałem nieduży serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam szefa. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie polepszyły mu się obroty. W jego przypadku było to kila fraz rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę fraz, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław bynajmniej na przykładzie tej firmy, która świadczy naprawę i remonty skrzyń biegów będzie łatwiej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jak wybieram wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci wyświetlania strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może rok? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku pozycjonowania strony na frazy niedrogi serwis skrzyń biegów łatwiej wybić się w przeglądarce. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam lokalu firmowego. Postawienie reklamy na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o marketingu szeptanym na forach. Ale tu również pojawił się duży problem, który polega na liczbie słów kluczowych. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku serwis skrzyń biegów jest ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu osób - czemu nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i nie martwić się jego odsprzedażą. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego mają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dowozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wynajem http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Dzień dobry. Najważniejsze pytanie: jakim cudem są wstanie osoby trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jest niewidoczna dla ludzi. Więc tu masz problem. Jeżeli nie jesteś w stanie jej wyszukać to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze pomyśl o jej promocji w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu zabiegi twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię frazy. A to z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na forach. W twoim przypadku będą to fora dla Polaków pracujących za granicą. Należy tam tworzyć posty i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zrobisz.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość