Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 10:28

Dzień dobry. Od niedawna stałam się szczęśliwą właścicielką małej knajpki w głównym punkcie miasta. Teraz jestem na etapie modernizowania oraz przebudowy całego pomieszczenia, w takim razie ciągle zastanawiam się nad wieloma atrybutami. Przede wszystkim interesuje mnie fakt platform dla ludzi niepełnosprawnych. Gra toczy się o to, że do restauracji prowadzą schodki w górę, w następstwie tego samodzielne poruszanie się na wózku jest niemalże niemożliwe. Zamontowanie windy nie wstępuje w grę ze względu na brak miejsca oraz zabytkowy charakter kamienicy. Stąd moje zapytanie czy warto zainwestować w platformę dla osób niepełnosprawnych?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: adaswolski » 28 paź 2016, 10:40

Cześć. Także posiadam swój własny lokal gastronomiczny i tak jak Ty miałam niepewności co do zamontowania. Mimo to zdecydowałam się na to z paru powodów - choćby znalezienie atrakcyjnej oferty https://reklamawgoogle.com.pl/index.php/2022/07/26/urolog-rzeszow-czym-sie-zajmuje-oraz-niczym-wyglada-wizyta-u-tego-specjalisty . Po pierwsze chciałam, by mój lokal był osiągalny dla każdego i nie powodował ograniczeń. Po drugie prawo wskazuje, żeby wyposażać lokale w takie urządzenia. Nie jest to bardzo znaczący koszt, a jeśli pieniądze stanowią problem możesz postarać się o dopłatę.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość