Jak można wyeksponować recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można wyeksponować recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od niedawna zastanawiam się nad odmianą wystroju naszego biura. Najbardziej nie pasuje mi obecna recepcja, która jest mdła. Rozmyślam właśnie co można poprawić, aby wchodzące osoby od razu czuły charakter naszej działalności. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian i jakieś gustowne dodatki to podstawa. Ale to jest wszędzie, a ja myślę o czymś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób jesteśmy w stanie wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Jak już dobrze zauważyłeś istotna jest kolorystyka biura a, także gustowne dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jeżeli szukasz czegoś super to warto pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - taka lada recepcyjna robi ogromne wrażenie na gościach. Oczywiście lada recepcyjna powinna być dostosowana do profilu działalności twojej firmy. Więc musisz ją zamówić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju projektach. W naszym kraju jest kilka firm, które wykonują tego typu cuda. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Rezultat będzie niezadowalający.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość