Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Warszawie


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Witam wszystkich na forum. Chciałbym poprosić forumowiczów, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Chodzi mi o balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ludzi, którzy wykonują fajne realizacje za przystępną cenę. Chciałbym aby zrobili coś oryginalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie idealnie by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja u siebie posiadam podobne balustrady wykonane ze stali, o jakich mówisz. Robiła mi je ta ekipa: https://ortodoncjakabaty.pl/artykulacja-badanie-stawu-skroniowo-zuchwowego , która działa na terenie województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do stolicy. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich pracy znajdziesz w tym miejscu: Obrazek - jak masz ochotę zobaczyć więcej to zawsze możesz wejdź na ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich pracy. Nie wiem tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo ornamentów może uniemożliwić lub mocno ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość