Strona 1 z 1

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Dzień dobry, buduje dom jednorodzinny w okolicach Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną brygadę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Mój dach ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich wyrzucić. Szperałem w Internecie i natrafiłem na taką listę dekarzy z Kielc https://bipgov.pl/2021/11/29/rehabilitant-sportowy-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-czy-korzystniej-zaczekac-na-wizyte-u-lekarza-na-nfz , ale wybranie firmy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zniszczony materiał. Dlatego zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was ma namiary na rzetelnych dekarzy w pobliżu Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Witaj, jestem w stanie Ci polecić brygadę dekarzy Dach Maar z okolic Kielc. Brygada bardzo dobra, nie pijąca. Chłopaki znają się na rzeczy i nie miałem z nimi żadnych kłopotów. Więc możesz ich śmiało wziąć do swojego dachu. Pozostałych ekip dekarskich z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Witaj, jak pojawił się taki problem z dekarzami to może być trudno znaleźć dekarzy aby poprawiali po poprzednikach. Nie wiem jak to wygląda, lecz jeśli mocno spierniczyli sprawę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy: