Co sądzicie o tego typie szkoleń?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego typie szkoleń?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Dzień dobry. Jestem profesjonalnym kierowcą, który na co dzień wykonuje swoją pracę w firmie spedycyjnej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich przyjaciół posiada uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki tym uprawnieniom w innej firmie zarabia o wiele więcej niż ja. Dlatego zacząłem szukać odpowiednich szkoleń https://szkolenia-mazur.pl/webinaria-on-line , które dają odpowiednie uprawnienia. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie firma. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2021, 9:08 przez alinasobol, łącznie zmieniany 2 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Dzień dobry. Sam przechodziłem identyczny kłopot jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w krajowej firmie transportowej. Przewoziłem towary tylko po kraju, więc zarobki nie były imponujące. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małą córkę. Dlatego musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem wtedy takie szkolenie jak podałeś w odnośniku. Skończyłem: szkolenie stanowiskowe ADR i dzięki temu mogłem bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Do tej pory przewożę towary po Polsce, ale moje wynagrodzenie jest zdecydowanie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i rób taki kurs. Jego cena zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości