Potrzebuje fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Potrzebuje rzetelnej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Interesuje mnie coś unikalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby były wykonane w stylu retro - to chyba podchodzi pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Również mam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje rzetelnej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię rozumiem to szukasz ekipy ślusarzy, która ma zrobić dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie domu. Potrzebujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś sprawdzić ofertę brygady ślusarzy - http://metfach.pl , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń kutych. Dalej dodaję ich przykładową realizację: Obrazek . Sprawdź czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. U mnie w domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Brygada wykonała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości