Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje platformy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam szanownych forumowiczów. Powiem od razu o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Szukam firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych na potrzeby restauracji. Potrzebuję takiej małej windy do mojego pensjonatu, który ma dwu piętrową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Platformą towarową będą jeździły dania dla gości. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie posiadam za wiele powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie mogę skorzystać ze standardowych rozwiązań. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam przedsiębiorstwa, które montuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Dzień dobry. Jakiś czas temu to może miałbyś problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich platform towarowych. Obecnie bez żadnych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem dźwigów towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która specjalizuje się w budowaniu platform towarowych dla restauracji. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim pensjonacie. Nowoczesne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Także można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości