Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Witam. Otrzymałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i dobrze się prezentują. Moją wątpliwość budzi fakt, iż są zbliżone cenowo z polskimi producentami, którzy mają wyrobioną pozycję na rynku. Nie wiem, czy mało znana fabryka meblowa będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jeśli zdecyduję się na sprzedaż ich mebli to będę musiał poświęcić jakąś część salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Witaj. Ciężkie pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jeżeli masz większą marżę na ich meblach to trzeba ten pomysł przemyśleć. Może uda ci się dostać wyłączność na dane miasto. To też, jest spory plus. Nie będziesz miał konkurencji pośród pozostałych salonów. Mi przypadły do gustu meble tej firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo interesujące i osobiście bym je zakupił. Natomiast najważniejsze są w tym biznesie warunki współpracy z fabryką. Jaki masz termin płatności za meble, które dostajesz do ekspozycji. Bez tego to można wróżyć z fusów. Jeśli chodzi o konkurencje z naszymi fabrykami to nie powinieneś o to martwić. Klienci coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Istotny jest wygląd a później cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości