Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Witam, posiadam małą firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w kraju występuje kryzys budowlany a co się z tym wiąże jest o wiele mniej pracy dla takich firm jak moja. W kraju coraz mniej buduje się domów. Jak już jakaś osoba dzwoni to przeważnie szuka najtańszej ekipy dekarskiej w mieście. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Na dzień dzisiejszy praca waha się na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją mojej firmy, lecz nie nie mam pojęcia jaki rodzaj reklamy będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług nie jest łatwy do promowania. Drukowanie ulotek mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz reklama na tego typu portalach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=263 . Inne sposoby reklamy będą mało skuteczne. Dobrym sposobem jest zamówienie baneru z reklamą i stawianie go podczas prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby reklamy dobrze się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Nasze słowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości