Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na klub fitness. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, dlatego stwierdziłem iż spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest spora konkurencja w tej branży. Żeby zachęcić ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Uprzejmie proszę o komentarze na temat mebli tego producenta. Będę rad za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Trwałe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak jaskrawych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać bardziej stonowane zestawienia kolorów. Wg mnie ta propozycja jest warta rozważenia Obrazek - takie kolory uspokajają. Takie jest moje zdanie w tej sprawie.

podobne tematy:

Trwałe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Kolega ma nieco racji. Lecz ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W siłowniach powinno być wesoło - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te meble: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: